Intencje

Środa 13 stycznia
7.00 ++ z rodziny z obu stron, znajomych i d. w cz. c.
11.00 Różaniec Fatimski
11.45 W intencji chorych, cierpiących i starszych Parafian
18.00 1. ++ Franciszka i Stefanię Gołyszny, ++ z rodzin Gołyszny i Grygierek

Czwartek 14 stycznia
7.00
18.00 1. ++ Marię i Rudolfa Kopiec, synów Kazimierza, Zbigniewa, Karola i Rudolfa, synową Annę
2. ++ Annę Pindur oraz dziadków Annę i Józefa Pindur

Piątek 15 stycznia
7.00 + Krystynę Stryczek od 15 Róży Różańcowej
15.00 Do Miłosierdzia Bożego o pokój na świecie, nawrócenie grzeszników, ++ zalecanych i d. w cz. c.
+ Stanisława Hanzel, + Wiesława Kozłowskiego od rodziny z Szaflar i Nowego Targu,
+ Ewę Lisicką od koleżanki Anny z rodziną, + Edwarda Czaja od rodzin Puzoń i Madecki,
+ Jana Bijoka od Marii i Andrzeja Liwczak, + Alojzego Staniek,
++ z rodzin Salamon, Szramek, Czaja, Koczwara, Owczarzy, ++ kapłanów i d. w cz. c.
18.00 1. ++ męża Franciszka Kwiczala w 13 r. śm., rodziców, teściów,
szwagra Tadeusza, Stanisława i Adolfa, braci Józefa, Alfreda, żonę Marię i bratanicę Barbarę
2. ++ Joannę Zambrzycką w r. śm., ojca Władysława, teściów, szwagra, dziadków: Kopiec,
Fujcik, Kroczek, ++ z pokrew., kuzyna Piotra, Halinę i Herberta Rzyman i d. w cz. c.

Sobota 16 stycznia
7.00 1. + Renatę Dubnicką od 21 Róży Różańcowej
16.00 Do Dzieciątka Jezus w int. Franciszka z ok. chrztu św., siostrzyczki Alicji,
rodziców i chrzestnych o zdrowie i błog. Boże w rodzinie.
17.00 1. ++ Bolesława Kłopeć, 2 żony, rodziców, teściów i zięcia Alojzego
2. ++ Antoniego Perchała, żonę Zofię, syna Ireneusza, ++ z rodzin Perchała, Porwoł, Rajca
oraz Rafała Żądlak
20.00 Za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II w intencji Ojczyzny i Kościoła w Polsce

Niedziela 17 stycznia
7.00 Za Parafian
8.30 1. ++ Marię Gałek w 40 r. śm., męża Jana, synów, córki, synowe i zięciów
2. ++ Antoniego Żerdka, rodziców,
siostrę Helenę i jej męża, 2 bratowe: Emilię
i Martę, 4 braci oraz ++ z rodziny Herman
10.00 Dz. w int. Jacka z ok. urodzin
z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny
11.30 Do Anioła Stróża w int. Zosi z ok. roczku,
rodziców i chrzestnych
o zdrowie i bł. Boże w rodzinach
16.00 1. ++ męża Alfreda Szyrockiego w 2 r. śm., rodziców Filomenę i Emila i d. w cz. c.
2. ++ męża Otona, rodziców i sąsiadów
21.00 + Zofię Graca od rodziny Salamon
z Pogwizdowa

Poniedziałek 18 stycznia
7.00 1. ++ Franciszka Sznapka w I r. śm.,
syna Adriana, ++ z rodzin Sznapka, Jania
i d. w cz. c.
2. + Emanuela Wawrzyczek
od rodziny Konieczny i Kaczka
10.00 Dziękczynno – błagalna
według wyznaczonych ulic
17.00 Dziękczynno – błagalna
według wyznaczonych ulic
18.00 1. ++ Zofię Bijok w 10 r. śm., męża Antoniego i ++ z rodziny z obu stron
2. ++ Kazimierza Foltyn w 2 r. śm., rodziców
i d. w cz. c.

Wtorek 19 stycznia
7.00 + Renatę Dubnicką od rodziny Białończyk
10.00 Dziękczynno – błagalna
według wyznaczonych ulic
17.00 Dziękczynno – błagalna
według wyznaczonych ulic
18.00 1. ++ dziadków Józefa, Annę Lipka
i Władysława, Franciszkę Piguła
2. ++ Walerię i Alfreda Brychcy, Józefa
Kłósko, rodziców z obu stron i d. w cz. c.

Środa 20 stycznia
7.00 1. ++ Zygmunta Sobczak w 2 r. śm.,
rodziców Kacpra i Cecylię Sobczak,
4 siostry, 2 braci, dziadków i d. w cz. c.
2. ++ Anielę Szopa w 9 r. śm.,
rodziców Barbarę i Karola
10.00 Dziękczynno – błagalna
według wyznaczonych ulic
17.00 Dziękczynno – błagalna
według wyznaczonych ulic
18.00 1. ++ Władysława Śmiga, żonę Matyldę,
syna Henryka, wnuczkę Cecylię,
++ z rodzin Śmiga, Stefek i d. w cz. c.
2. ++ z rodziny Gruszczyk: Stanisławę,
Wandę, Mariana, Piotra i ++ rodziców

Czwartek 21 stycznia
7.00 ++ Martę i Wiktora Ćmiel, Krystynę Zdziebło
i ++ z rodziny
10.00 Dziękczynno – błagalna
według wyznaczonych ulic
17.00 Dziękczynno – błagalna
według wyznaczonych ulic
18.00 1. ++ dziadków Marię i Władysława Kroczek oraz Albinę i Władysława Pagacz,
ojca Zygmunta Pagacz,
kuzyna Łukasza Szostok i d. w cz. c.
2. ++ Annę, Jerzego Piekarczyk, 2 synów,
2 synowe, Zofię, Antoniego Temel, córkę, syna oraz zięcia

Piątek 22 stycznia
7.00 1. ++ Brunona i Helenę Miczek,
Alicję, Annę i Jana Ziemianin,
Gertrudę i Emanuela Mazur

2. + Józefa Gabryś od siostry Haliny z mężem i siostry Anny
10.00 Dziękczynno – błagalna
według wyznaczonych ulic
17.00 Dziękczynno – błagalna
według wyznaczonych ulic
18.00 1. + Władysławę Herok w 2 r. śm. –
od córki Lucyny i wnuka Kamila
2. + Andrzeja Skrobiś w r. śm.

Sobota 23 stycznia
7.00 1. ++ Annę i Emanuela Kopel, syna Józefa
i zięcia

10.00 Dziękczynno – błagalna według wyznaczonych ulic
17.00 1. ++ Adolfinę Witosz, męża Leopolda,
brata Rudolfa i ++ z rodzin Sztymon i Witosz
2. + Fryderyka Kiełbasa od rodzeństwa
18.00 Dziękczynno – błagalna
według wyznaczonych ulic

Niedziela 24 stycznia
7.00 Za Parafian
8.30 1. ++ Helenę Raszyk w 4 r. śm.,
męża Władysława oraz rodziców
i rodzeństwo z obu stron
2. ++ męża Rudolfa Koch w 10 r. śm.,
matkę Annę Mikszan w 15 r. śm.,
ojca Stefana Mikszan, dziadków,
chrzestną Marię i zięcia Andrzeja
10.00 O światło i dary Ducha Św. dla Martyny
z ok. 13 ur., o zdrowie i bł. Boże w rodzinie
11.30 1. Dz. w int. Cecylii z ok. 75 urodzin
z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie,
dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej
2. Do Dzieciątka Jezus w int. Małgorzaty
z ok. roczku, siostrzyczki Julii, rodziców
i chrzestnych o zdrowie i bł. Boże w rodzinie
16.00 1. ++ Antoniego Buryan w 2 r. śm., żonę Annę, rodziców, brata, siostrę i ++ z rodziny
2. + Annę Żyła od 18 Róży Różańcowej
21.00

                      PLAN MSZY ŚWIĘTYCH KOLĘDOWYCH DLA MIESZKAŃCÓW ULIC:

18.01.21r. PONIEDZIAŁEK, godzina 10.00 i 17.00

ulice: Agrestowa, Akacjowa, Asnyka i Astrów

19.01.21r. WTOREK, godzina 10.00 i 17.00

ulice: Chabrowa, Cicha, Chmielna, Dworcowa i Działkowa

20.01.21r. ŚRODA, godzina 10.00 i 17.00

ulice: Goździkowa, Górnicza, Grabowa, Graniczna i Groblowa

21.01.21r. CZWARTEK, godzina 10.00 i 17.00

ulice: Jesionowa i Jutrzenki

22.01.21r. PIĄTEK, godzina 10.00 i 17.00

ulice: Kalinowa, Kasztanowa, Ks. Janusza i Kwiatowa

23.01.21r. SOBOTA, godzina 10.00 i 18.00

ulica J. Kochanowskiego

25.01.21r. PONIEDZIAŁEK, godzina 10.00 i 17.00

ulice: Liliowa, Makowa, Nowy Dwór, Okrężna, E. Orzeszkowej i Owocowa

26.01.21r. WTOREK, godzina 10.00 i 17.00

ulice: Palmowa, PCK, Pierwiosnków, Piękna, Pochyła, Poprzeczna, Poziomkowa, Promienna, Różana i Rzeczna

27.01.21r. ŚRODA, godzina 10.00 i 17.00

ulice: Skotnicka, Słowicza, Srebrna, Stawowa, Strażacka, Stroma i Świerkowa

28.01.21r. CZWARTEK, godzina 10.00 i 17.00

ulice: Przedwiośnie, Tęczowa, Topolowa, Tulipanowa, Wesoła i Wrzosowa

29.01.21r. PIĄTEK, godzina 10.00 i 17.00

ulice: Wałowa, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Zamkowa

30.01.21r. SOBOTA, godzina 10.00 i 18.00

ulica Słowackiego