Intencje

Czwartek 4 czerwca
7.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne
18.00 1. ++ Marcina Biesok, dziadków Anielę i Erwina Biesok, Marię i Karola Kłopeć,
++ z rodzin Biesok, Kłopeć
2. ++ Bronisława Wilk w 34 r. śm., rodziców Zofię i Józefa oraz siostrę Marię
3. ++ Jana i Helenę Foltyn, ++ z obu stron, rodzeństwo i męża Zygmunta Sobczak

Piątek 5 czerwca
7.00 1. W intencji Czcicieli NSPJ i rodzin Jemu poświęconych
2. ++ Eugeniusza Żagan, rodziców, teściów, brata Władysława, siostrę Helenę i d. w cz. c.
18.00 1. ++ Annę, syna Dawida, ojca Stanisława, ++ z pokrew. Stawicki, Tymoczko
2. ++ Agnieszkę i Huberta Gawron, córki, syna, zięciów oraz wnuków Ramonę i Bogusława
3. + Teresę Sprownik od kuzynostwa z Warszowic i Golasowic

Sobota 6 czerwca
7.00 1. W intencji Czcicieli NMP i Róż Różańcowych 19, 20, 21
2. ++ Jana, Stefanię Piekarczyk w r. śm., syna Kazimierza i rodziców z obu stron
17.00 1. ++ Annę i Franciszka Herman, rodziców, rodzeństwo, córki: Marcelę i Bertę,
synową Janinę, 4 zięciów, wnuka Stanisława i d. w cz. c.
2. ++ Tadeusza Rychły w r. ur., rodziców i teściów
3. ++ Romana Bielecki, rodziców i teściów

Niedziela 7 czerwca Trójcy Przenajświętszej
7.00 W int. żyjących i ++ członków 3 Róży Różańcowej
8.30 Za Parafian
10.00 1. Do Op. B. w int. Grażyny i Mariana z ok. 38 r. ślubu
z podziękow. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze
11.30 Chrzty i Roczki
1. Do Anioła Stróża w intencji Michała z ok. roczku, rodziców i chrzestnych
o zdrowie i bł. Boże w rodzinach
16.00 + Annę Gilską w r. ur. od siostry Marii z rodziną
21.00 + Marka Wija od sąsiadów z ul. Wyzwolenia

Poniedziałek 8 czerwca
7.00 1. ++ Anielę i Emila Krypczyk, wnuka Stanisława, zięcia i ++ rodzeństwo
2. ++ Olgę i Brunona Michalczyk, szwagrów, szwagierkę, teściów i wnuka Klaudiusza
18.00 1. ++ Marię, Annę, Wandę Tomiczek, Annę Kolek oraz ++ z rodzin Salamon i Tomiczek
2. ++ Eryka Lazar, Czesławę Staniek, rodziców i d. w cz. c.

Wtorek 9 czerwca
7.00 + Teresę Sprownik od rodziny Bubik
18.00 1. + Henryka Knop w r. ur.
2. ++ z rodzin Grześ, Żyła, Brzózka

Środa 10 czerwca
7.00 1. + Kazimierza Matuszyński od mieszkańców z ulic: Skotnickiej i Pochyłej
18.00 1. ++ Marcelę Maszadro w 5 r. śm., rodziców Kazimierę, Janusza Maszadro,
teściów Stefanię, Albina Kroczek, Agnieszkę, Jana Kajfosz, ++ z rodz. Maszadro, Kroczek i d. w cz. c.
2. ++ Bolesława Walicę, rodziców, teściów, siostrę, brata, bratową
oraz ++ z rodzin Walica, Budziński, Krypczyk i Kondziołka

Czwartek 11 czerwca Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
7.00
8.30 1. Za Parafian
2. ++ Franciszka, Stefanię Szarańskich, rodziców, rodzeństwo
3. ++ Adolfinę Gibała w r. śm., męża Jana, rodziców i pokrew. z obu stron
10.00 + Teresę Sprownik od Koła Emerytów i Rencistów Nr 10
11.30
16.00 + Krystiana Nogły od sąsiadów

Piątek 12 czerwca
7.00 1. ++ Czesława Nowak, żonę, brata, rodziców i teściów
18.00 1. ++ Lidię Sztymon w 6 r. śm., męża Władysława, rodziców Elfrydę i Alberta Matuszyńskich,
++ z rodzin Sztymon, Matuszyński, Samlik i d. w cz. c.
2. ++ Gabrielę Karzełek w 16 r. śm., ++ z rodzin Krężelok, Łupiński, Sojka
oraz ++ Monikę i Wiktora Brzoza
3. ++ Annę i Alberta Wachtarczyk, rodziców, rodzeństwo z obu stron i Jolantę Wachtarczyk

Sobota 13 czerwca
7.00 1. ++ Amalię i Rajmunda Biegun, rodziców i rodzeństwo z obu stron
11.00 Różaniec Fatimski
11.45 1. W intencji chorych, cierpiących i starszych Parafian
2. ++ Wandę, Romana Lazar, wnuka Tomasza i ++ z rodzin z obu stron
17.00 1. ++ z rodzin Wachtarczyk, Pawlak i d. w cz. c.
2. ++ ojca Ryszarda, rodziców Helenę i Józefa Pala oraz mamę Stanisławę Piróg

Niedziela 14 czerwca
7.00 Za Parafian
8.30 + Teresę Sprownik od sąsiadów z ul. Orzeszkowej i Pięknej
10.00 + Krystiana Nogły od najbliższych sąsiadów
11.30 Do Anioła Stróża w intencji Leonarda z ok. roczku, rodziców i chrzestnych
o zdrowie i bł. Boże w rodzinach
16.00 Dz. w int. Beaty i Maksymiliana, syna Mikołaja z prośbą o zdrowie i bł. Boże w rodzinie
21.00 ++ Marię i Ludwika Chrapek, dziadków z obu stron i d. w cz. c.